REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
IGS Schreiner Polska wybiera Panattoni Park Nadarzyn IIartykuł
Pokaż artykuł
IGS Schreiner Polska wybiera Panattoni Park Nadarzyn II
Specjalista z branży TSL, firma IGS Schreiner Polska zdecydowała się na relokację do nowoczesnego centrum magazynowego w południowo-zachodniej części Warszawy tj. Panattoni Park Nadarzyn II. Najemca w ramach podpisanej umowy zajmie 5060 mkw. powierzchni logistycznej i biurowej. W transakcji w całym procesie wyboru nowej lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu firmę IGS Schreiner Polska reprezentowało AXI IMMO.
Ghelamco sprzedało I etap VIBE. Jedna z największych w tym roku transakcji biurowych w regionieartykuł
Pokaż artykuł
Ghelamco sprzedało I etap VIBE. Jedna z największych w tym roku transakcji biurowych w regionie
Ghelamco, czołowy deweloper na polskim rynku nieruchomości biurowych, sprzedało jedną ze swoich najnowszych warszawskich inwestycji w rejonie ronda Daszyńskiego – biurowiec VIBE. Nabyła go międzynarodowa firma inwestycyjna Manova Partners. To jedna z największych transakcji, jaką w tym roku odnotowano na rynku biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej.
Pół miliarda złotych na strategiczną inwestycję w Szczecinie. Polska i Korea uruchomią produkcję kolejowych platform wojskowychartykuł
Pokaż artykuł
Pół miliarda złotych na strategiczną inwestycję w Szczecinie. Polska i Korea uruchomią produkcję kolejowych platform wojskowych
Na Pomorzu Zachodnim, w Szczecinie zrealizowana zostanie jedna z największych polsko‑koreańskich inwestycji ostatnich lat. W okręgu przemysłowym Kaszubia powstanie zakład produkujący platformy kolejowe do transportu ciężkiego sprzętu wojskowego. To projekt o wartości sięgającej 500 mln zł, który – jak ustalił portal money.pl – ma stworzyć kilkaset nowych miejsc pracy i realnie wzmocnić zdolności transportowe Sił Zbrojnych.
Cel kupującego: upolować okazję!artykuł
Pokaż artykuł
Cel kupującego: upolować okazję!
Przy wyraźnej przewadze podaży nad popytem na rynku mieszkaniowym, mówimy o rynku kupującego, poniew...
[Poznań] Na Osiedlu Czarnieckiego zawisła wiechaartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Na Osiedlu Czarnieckiego zawisła wiecha
Dobiegły już końca prace konstrukcyjne przy pierwszym etapie Osiedla Czarnieckiego w Poznaniu. Zgodn...
[Kraków] II etap Enterprise Park wynajęty w 95% jeszcze przed otwarciemartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] II etap Enterprise Park wynajęty w 95% jeszcze przed otwarciem
Avestus Real Estate wynajął kolejne 5.600 m2 powierzchni w drugim etapie (budynku C) kompleksu biuro...
Budowa hotelu tuż przy lotnisku ruszy jeszcze w tym roku. Prezes portu: to kluczowa inwestycjaartykuł
Pokaż artykuł
Budowa hotelu tuż przy lotnisku ruszy jeszcze w tym roku. Prezes portu: to kluczowa inwestycja
– W planach na 2018 rok jest rozpoczęcie budowy hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska&nbsp...
[Poznań] Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle w Poznaniu
Spółka Unidevelopment zrealizuje swoją największą jak do tej pory inwestycję mieszkaniową. Na osiedl...
[Kobylnica] Nowa inwestycja na skraju puszczyartykuł
Pokaż artykuł
[Kobylnica] Nowa inwestycja na skraju puszczy
Zielona Dolina to nowe, wyjątkowe osiedle pod Poznaniem, które powstaje na malowniczych terenach Kob...
[mazowieckie] BOGL a KRYSL liderem konsorcjum na odcinku C autostrady A2artykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] BOGL a KRYSL liderem konsorcjum na odcinku C autostrady A2
Firma BOGL a KRYSL przejęła od DSS całość robót na odcinku C autostrady A2. Partnerzy konsorcjum pod...
[Warszawa] Pierwszy biurowiec Grupy Waryński już otwarty!artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Pierwszy biurowiec Grupy Waryński już otwarty!
Budynek EQlibrium powstał przy zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. Nowoczesna...
[zachodniopomorskie] Pierwszy etap Porta Mare Baltica w Kołobrzegu gotowyartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Pierwszy etap Porta Mare Baltica w Kołobrzegu gotowy
Firma Budnex rozpoczęła przekazywanie kluczy do budynków z pierwszego etapu osiedla Porta Mare Balti...
Koreański koncern SK zainwestuje kolejne półtora miliarda złotych w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Koreański koncern SK zainwestuje kolejne półtora miliarda złotych w Dąbrowie Górniczej
Spółka SK ie technology Co., ltd. należąca do Grupy SK ogłosiła oficjalnie kolejną inwestycje za nie...
VIBE wyszedł z ziemi – postępuje budowa pierwszego w Polsce biurowca z muzycznym DNA [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
VIBE wyszedł z ziemi – postępuje budowa pierwszego w Polsce biurowca z muzycznym DNA [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Powstający w biznesowym centrum Warszawy biurowiec VIBE pnie się w górę. Podziemna konstrukcja budynku została ukończona, a postępy na budowie są już widoczne gołym okiem. Najnowsza inwestycja Ghelamco jako pierwsza w Polsce otrzyma własną, dźwiękową tożsamość. Jej skomponowanie deweloper powierzył uznanemu polskiemu kompozytorowi – Wojciechowi Urbańskiemu.
W trzy lata 200 nowoczesnych pociągów dla POLREGIO za ponad 7 mld złartykuł
Pokaż artykuł
W trzy lata 200 nowoczesnych pociągów dla POLREGIO za ponad 7 mld zł
POLREGIO podpisało umowy ramowe z czterema producentami taboru na dostawę najnowocześniejszych składów elektrycznych. FPS H. Cegielski, Pesa Bydgoszcz S.A., Newag S.A. i Stadler Polska mają dostarczyć przewoźnikowi – w ciągu trzech lat – 200 komfortowych, funkcjonalnych pociągów z wifi i klimatyzacją. To rekordowe zamówienie dla polskiej kolei regionalnej.
Rynek powierzchni magazynowych w Polsce z wynikami jak przed pandemiąartykuł
Pokaż artykuł
Rynek powierzchni magazynowych w Polsce z wynikami jak przed pandemią
Na koniec września 2023 roku zasoby rynku magazynowego wyniosły 31,1 mln mkw., powiększając się w ciągu roku o 13,4%. Mimo to, zarówno deweloperzy w przypadku nowej podaży, jak i najemcy w ramach popytu odnotowali gorsze wyniki względem poprzednich badanych okresów.
Alstom i DB Cargo Polska chcą budować w Polsce potężne centrum serwisowe lokomotywartykuł
Pokaż artykuł
Alstom i DB Cargo Polska chcą budować w Polsce potężne centrum serwisowe lokomotyw
Alstom, globalny lider w dziedzinie inteligentnej i zrównoważonej mobilności, wzmacnia swoją pozycję w segmencie lokomotyw. Największy producent taboru kolejowego w Polsce podpisał list intencyjny z firmą DB Cargo Polska dotyczący utworzenia nowoczesnego centrum serwisowego w Rybniku. Obiekt, wyposażony w stanowiska do obsługi lokomotyw, może uzupełnić kompetencje zakładu w Toruniu, gdzie Alstom prowadzi działalność serwisową lokomotyw Traxx. To pozwoli Alstom wzmocnić zdolności serwisowe i skutecznie odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe usługi utrzymania lokomotyw w Polsce.
Rekordowa transakcja w historii polskiego leasingu. PKO Leasing finansuje 40 lokomotyw dla ORLEN Kolejartykuł
Pokaż artykuł
Rekordowa transakcja w historii polskiego leasingu. PKO Leasing finansuje 40 lokomotyw dla ORLEN Kolej
Podpisana umowa otwiera bezprecedensowe przedsięwzięcie na polskim rynku leasingowym. Kilkadziesiąt finansowanych przez PKO Leasing lokomotyw o łącznej wartości sięgającej 835 mln zł będzie partiami zasilać tabor Orlen Kolej w latach 2027-2028. Każdy z dostawców – NEWAG i PESA – odpowiada za realizację połowy zamówienia.
Malta–Decor zainwestuje 800 mln złotych w woj. zachodniopomorskimartykuł
Pokaż artykuł
Malta–Decor zainwestuje 800 mln złotych w woj. zachodniopomorskim
Kolejna wielka inwestycja w województwie zachodniopomorskim, w północno-zachodniej części Polski. Malta–Decor Sp. z o.o., powiązana z globalną grupą Kronospan – światowym liderem w produkcji i dystrybucji płyt drewnopochodnych oraz produktów pokrewnych – zrealizuje nową inwestycję o wartości co najmniej 800 milionów złotych. Decyzja o wsparciu projektu została wydana w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji.
Kultowe molo wraca do życia. Spacer w głąb morzem znów staje się możliwy [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kultowe molo wraca do życia. Spacer w głąb morzem znów staje się możliwy [ZDJĘCIA]
Jedno z kultowych, ulubionych miejsc w Trójmieście już po remoncie! Od wtorku, 23 grudnia, mieszkańcy Gdańska oraz turyści ponownie mogą korzystać z gdańskiego mola. Zakończył się jego generalny remont, którego celem była poprawa bezpieczeństwa, ale też estetyki i komfortu odwiedzających.
REKLAMA